JERRY FABRICS Povlečení Mickey a Minnie Love 05 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: ST-071032Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
JERRY FABRICS Povlečení Mickey a Minnie Love 05 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro holky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592753031032 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Rozměr povlečení: | 70x90/140x200 cm |
| výrobce: | Jerry Fabrics |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | bílá |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Povlečení Friský kůň
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Cukrová vata
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Dětské ložní povlečení TNT
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
- Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x220 / 90x70
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Fialová silueta
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x220 / 90x70
+ další
DETEXPOL Povlečení Border kolie Life Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem
(>5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Dětské ložní povlečení Animované safari
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –41 %
Povlečení Jednorožci
odeslání 3-5 dní
od 999 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

