DETEXPOL Povlečení Kočka life svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Kód: DL-039601Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
DETEXPOL Povlečení Kočka life svítící 140/200, 70/80 Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, povlečení má z každé strany jiný motiv, viz. foto, povlečení svítí ve tmě po nasvícení na denním světle, svítící efekt se může začít vytrácet po 5 vypráních, možno prát na 40°C Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/80 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro holky |
|---|---|
| EAN: | 5904708909601 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | psi a kočky |
| Rozměr polštáře: | 70 x 80 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Detexpol |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x80/140x200cm |
| barva: | šedá |
Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Vodopád - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Vodopád - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Vodopád - 140x220 / 90x70
+ další
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Povlečení Friský kůň
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Plovoucí ostrov - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Plovoucí ostrov - 140x220 / 90x70
+ další
Akce
Výprodej
769 Kč
–28 %
Lední medvědi růžové ložní povlečení 100% česaná bavlna
Skladem
(2 ks)
549 Kč
Akce
Výprodej
599 Kč
–35 %
Gaveno Cavalia dětské povlečení Mráčky a hvězdy
Skladem
(3 ks)
389 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE RAVEN Steampunk město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Víla Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
463 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Dětské povlečení Pony
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Sablio Povlečení Kreslená sova - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
- Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Růžoví plameňáci - 140x220 / 90x70
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

