FARO Povlečení Fotbal Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: FA-077094Související produkty
ČR výrobek
BAAGL 3 SET Airy Fotbal Míč: batoh, penál, sáček
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
2 639 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo sv.žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(5 ks)
307 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě růžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bílá 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě oranžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlečení Fotbal 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5907750587094 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | fotbal, sport |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Faro |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | modrá |
| rozměr: | 70x90 + 140x200cm |
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
FARO Povlečení T-Rex hory Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Off-road auta
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Paw Patrol Roll Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
565 Kč
FARO Povlečení Traktor zelený Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
FARO Povlečení Vesmír kosmonaut Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
FARO Povlečení Vesmír raketoplán Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
531 Kč
HALANTEX Povlečení Monopoly Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Kapitán Amerika pohled přes štít
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Nerf nation Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Blocks Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HERDING Povlečení 3D Efekt Dino Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
661 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

