Dětské odrážedlo SUV Baby Mix červené
Kód: 31570Související produkty
Rozměry: 28x9,5x28 cm Rozměry balení: 29x29x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 25,1×17x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměr: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21x21x3,8 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměry: 24,5x11x24,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, tkanina Design: Michelle Carlslund
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry balení: 19x5,5x19 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo Design Michelle Carlslund
Rozměry: cm Věk: 3+ Materiál: 100% FSC® dřevo, kov
Rozměr: 18x16,2x2 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměr: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x18,5x12 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Obsahuje 4 díly
Rozměry Alpaky: 7,4x9,2x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x22,5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno...
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry: 16x9x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 40x19x20 cm Materiál: dřevo, látka Věk: 4+
Detailní popis produktu
Odrážedlo pro děti Baby Mix SUV. Odrážedlo má moderní vzhled krásného auta a je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu. Skvělá a bezpečná hračka. Tvar hračky pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte. Pod sedadlem je úložný prostor na hračky a jiné drobnosti. Dětské jezdítko má volant s melodiemi, díky kterému je možné auto ovládat. Tlačítka na volantu umožňují přehrávání různých melodií. Vrchní materiál má matný povrch. Provoz na 2 baterie typu AA, které nejsou součástí balení.
- určeno pro děti od 12 do 36 měsíců
- nosnost do 27 kg
- volant s melodiema, díky kterému je možné řídit auto
- úložný prostor pod sedadlem
- velká plastová kolečka o průměru cca 13 cm
- délka cca 64 cm, výška cca 35 cm, šířka cca 29 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 5902216908093 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 27 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 27 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

