Dětské odrážedlo kolo Milly Mally Dragon denim
Kód: 55822Související produkty
Rozměry zebry: 14x6x17 cm Rozměry nasazovací věže: 10 cm, Ø12 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 16x16x16 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, kartón Obsahuje 41 ks Český obal
Rozměry: 26x5x13 cm, koule Ø 4,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 9 ks
Rozměry: 40x19x20 cm Materiál: dřevo, látka Věk: 4+
Rozměry: 31x31x4,9 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 26x26x6 cm Věk: 6m+ Obsah balení: 12 ks
Rozměr: 12x3x9,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 4
Rozměry: 16x9x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 19x13x5,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 17
Věk: 2+ Materiál: dřevo, magnet Design: Sarah Betz
Rozměry: 19x18,5x12 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Obsahuje 4 díly
Rozměr: 31x31x4,9 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo-kolo Milly Mally Dragon je ideální, když se dítě učí udržet rovnováhu. Je tou nejlepší alternativou pro kolo s bočními kolečky, takže pozdější jízda na klasickém kole bude mnohem jednodušší. Kolo je bez pedálů, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na držení rovnováhy a směr jízdy.
- nastavitelná výška sedadla
- výškově nastavitelná řídítka
- stabilní a lehká ocelová konstrukce
- protiskluzové rukojeti z gumového materiálu
- pohodlné, měkké sedadlo
- pěnová kola 10" cm
- zvonek
- maximální zatížení až 20 kg
- váha 3 kg
- délka od zadního k přednímu kolečku 70 cm
- výška řídítek 53-57 cm, šířka 46 cm
- výška sedadla 37-41 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5901761129649 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | kov |
| Věk: | 2+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| barva: | šedá |
| výrobce: | Milly Mally |
| materiál: | kov |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| věk: | 2+ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

