Dětské odrážedlo se zvukem Baby Mix RACER červené
Kód: 45834Související produkty
Rozměry balení: 21x14x6 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, látka Obsahuje 50 ks
Rozměry: 18x22,7x18 cm Věk: 1+ Materiál: 100% FSC dřevo
Rozměry: 19x18,5x12 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Obsahuje 4 díly
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry: 30x30 cm Věk: 2+ Materiál: látka, dřevo, magnet Design: Andy Westface
Rozměry: 29x21x1 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry vánočního domečku po sestavení: 20 cm Věk: 1+ Materiál: FSC dřevo
Rozměry: 21,9x10,8x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 15x25,5x15 cm Věk: 1+ Materiál: FSC dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 15,5x15,5x15,5 Věk: 10m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Detailní popis produktu
Autíčko jezdítko Baby Mix RACER je opravdovou lahůdkou pro všechny závodníky a závodnice. Dokonalé zpracování a detaily jako kola, světla nebo tvar karoserie, přitahují pozornost všech a rychle se stanou oblíbenou hračkou doma i na procházce. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a je vybaveno zvukovým panelem. Jezdítko pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte a zaručuje spoustu zábavy a radosti. Díky speciální blokádě v zadní části je váš závodník chráněn proti převrácení.
Vyžaduje 3 baterie AA 1,5 V, které nejsou součástí balení. Baterie se vkládají do volantu, nikoliv jinde.
CHARAKTERISTIKA:
- Otočná přední kola
- Vhodné pro děti od 12 měsíců
- Maximální zatížení 25 kg
- Prostor pro poklady pod sedadlem
- Imitace přístrojového panelu
- Zvukový panel na volantu (3x AA baterie)
- Atraktivní barvy
- Profilované sedadlo, pohodlné opěradlo
- Vyrobeno z odolných a kvalitních materiálů
- Snadná montáž dle přiloženého návodu
ROZMĚRY:
- 65 x 30 x 39 cm
- šířka 28 cm
- průměr kol 14 cm
- hmotnost 2,48 kg, včetně krabice 3,25 kg
- rozměry kartonu: 65 x 30 x 25 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| EAN: | 5902216920712 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| funkce: | se zvukem |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

