Dětské odrážedlo se zvukem a vodící tyčí Baby Mix HASIČI červené
Kód: 45826Související produkty
Rozměry balení: 38x28,5x6,7 Věk: 6+ Počet figurek/dílků: 3/381 Obtížnost: střední Kompatibilita: s Lego, Cobi, Mega Bloks
Rozměry balení: 19,3x16x15 cm Věk: 18m+ Materiál: 100% FSC® dřevo Počet dílků: 9
Rozměry zebry:7x6,5x2 cm Rozměry bavlněného pytlíku: 17,5x21 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry: 24,5x11x24,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, tkanina Design: Michelle Carlslund
Rozměry velryby: 11x7x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x21,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry balení: 14,7x15,5x14,7 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC® dřevo, karton Obsahuje: 12 dílů
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 24x15x7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, kov, plast
Rozměr: 12x3x9,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 4
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x12x3 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 36x5x18 cm Rozměry kuličky: Ø 4,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 14 dílů
Rozměry zebry: 14x6x17 cm Rozměry nasazovací věže: 10 cm, Ø12 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, kov
Detailní popis produktu
Hasičské autíčko jezdítko Baby Mix je opravdovou lahůdkou pro malé hasiče a hasičky. Dokonalé zpracování a detaily jako kola, světla nebo tvar karoserie, přitahují pozornost všech a rychle se stanou oblíbenou hračkou doma i na procházce. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a je vybaveno zvukovým panelem. Jezdítko pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte a zaručuje spoustu zábavy a radosti. Díky speciální blokádě v zadní části je váš závodník chráněn proti převrácení. Vodící tyč, opěrky na ruce a podnožky lze sundat, a tím dítě využije autíčko jako klasické odrážedlo.
Vyžaduje 2 baterie AA 1,5 V, které nejsou součástí balení.
CHARAKTERISTIKA:
- Otočná přední kola
- Vhodné pro děti od 12 měsíců
- Maximální zatížení 25 kg
- Prostor pro poklady pod sedadlem
- Imitace přístrojového panelu
- Zvukový panel
- Atraktivní barvy
- Profilované sedadlo, pohodlné opěradlo
- Vyrobeno z odolných a kvalitních materiálů
- Odnímatelná vodící tyč, opěrky na ruce a podnožky
- Snadná montáž dle přiloženého návodu
ROZMĚRY:
- délka 84 cm, šířka s opěrkami nohou 43,5 cm, výška 84,7 cm
- šířka bez opěrek nohou - 28 cm
- průměr kol 14 cm
- hmotnost 3,65 kg, včetně krabice 4,46 kg
- Rozměry kartonu: D 65 cm Š 30 cm V 33 cm

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.46 kg |
| EAN: | 5902216920569 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast, kov |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast, kov |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| typ: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

