Dětské odrážedlo Baby Mix MegaCar s vodící tyčí modré
Kód: 54951Související produkty
Rozměry: 47x39x32 cm Věk:2+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry velryby: 11x7x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x21,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměr: 53x Ø 2 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 40x19x20 cm Materiál: dřevo, látka Věk: 4+
Rozměry vánočního domečku po sestavení: 20 cm Věk: 1+ Materiál: FSC dřevo
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 31x31x4,9 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 14,5x20x13 cm Věk: 10m+ Materiál: potravinářský silikon
Rozměry: 21,9x10,9x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 30x21x1,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměr: 30x22,5x1 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 29x21x1 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo BabyMix MegaCar s vodící tyčí je ideálním společníkem pro vaše malé dobrodruhy! S jeho robustní konstrukcí a bezpečnostními prvky můžete mát klidnou mysli, když objevuje svět kolem sebe. S rozměry vozítka 67*43*92 cm a hmotností 5.2 Kg zažijete skvělou pohodlnou jízdu. Maximální nosnost vozidla je 30 kg. MegaCar je vybavený tlačítkem se zvukovými efekty, které udělají jízdu ještě zábavnější. Užijte si bezpečné a zábavné dobrodružství s BabyMix MegaCar.
Technické parametry:
- 67*43*92 cm
- 68*32*35 cm
- Hmotnost: 5,2 Kg
- Maximální nosnost: 30 kg
- Tlačítko se zvukovými efekty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8596164148198 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Modrá |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

