Dětské odrážedlo SUV Baby Mix bílé
Kód: 31571Související produkty
Rozměry: 30x21x1,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměry: 21,9x10,8x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 12x3x9,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 4
Rozměr: 21,5x10x12,5 cm Věk: 1+ Materiál: FSC® dřevo, silikon Počet dílů: 10 ks
Rozměry: 25,1×17x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x12x3 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry: 24,5x11x24,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, tkanina Design: Michelle Carlslund
Rozměry: 36x5x18 cm Rozměry kuličky: Ø 4,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 14 dílů
Rozměry: 31,5x40,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry zebry:7x6,5x2 cm Rozměry bavlněného pytlíku: 17,5x21 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměr: 53x Ø 2 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 22,5x22,5x3,6 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Detailní popis produktu
Odrážedlo pro děti Baby Mix SUV. Odrážedlo má moderní vzhled krásného auta a je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu. Skvělá a bezpečná hračka. Tvar hračky pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte. Pod sedadlem je úložný prostor na hračky a jiné drobnosti. Dětské jezdítko má volant s melodiemi, díky kterému je možné auto ovládat. Tlačítka na volantu umožňují přehrávání různých melodií. Vrchní materiál má matný povrch. Provoz na 2 baterie typu AA, které nejsou součástí balení.
- určeno pro děti od 12 do 36 měsíců
- nosnost do 27 kg
- volant s melodiema, díky kterému je možné řídit auto
- úložný prostor pod sedadlem
- velká plastová kolečka o průměru cca 13 cm
- délka cca 64 cm, výška cca 35 cm, šířka cca 29 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 5902216908079 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 27 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Bílá |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 27 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměr: 77x38x40 cm Výška sedáku: 28cm Věk: 1,5+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry balení: 50x35x26 cm Výška sedu: 24 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Nosnost: 20 kg
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

