Dětské odrážedlo se zvukem Čtyřkolka Baby Mix šedá
Kód: 38076Související produkty
Rozměr: 53x Ø 2 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 29x32x5 cm Věk: 18m+ Materiál: 100 % FSC certifikované bukové dřevo
Rozměry: 21,9x10,8x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21x12x4 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 11 dílků
Rozměry balení: 17,5x10,5x5,5 cm Délka pejska: 8 cm Věk: 8m+ Materiál: dřevo Vyrobeno v ČR
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 22,5x22,5x3,6 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 26x5x13 cm, koule Ø 4,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 9 ks
Rozměry: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 18x16,2x2 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Délka cca 17 cm, Ø cca 3 cm Věk: 12m+ Materál: dřevo
Rozměry: 24,5x11x24,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, tkanina Design: Michelle Carlslund
Rozměry zebry:7x6,5x2 cm Rozměry bavlněného pytlíku: 17,5x21 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry: 28x9,5x28 cm Rozměry balení: 29x29x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 21x14x6 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, látka Obsahuje 50 ks
Rozměry: cm Věk: 3+ Materiál: 100% FSC® dřevo, kov
Detailní popis produktu
Skvělá Čtyřkolka Baby Mix se třemi melodiemi, klaksonem a blikajícími světýlky na řídítkách. Čtyřkolka má veselé barvy a je vyrobena z kvalitního a pevného plastového materiálu. Odrážedlo pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a legrace. Je určeno jak pro nejmenší děti, které už umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit. S čtyřkolkou si Vaše dítě užije spoustu legrace a zábavy. Naše super čtyřkolka skvěle vypadá, má komfortní široké sedadlo, široká řídítka a velká plastová kola. Na řídítkách má efektní houkačku a tlačítko se třemi uloženými melodiemi. Baterie nejsou součástí balení (2x AA 1.5V). Barvy samolepek se mohou lišit dle aktuální nabídky.
CHARAKTERISTIKA:
- určeno pro děti od 12 měsíců do 36 měsíců
- určeno pro děti do hmotnosti 27 kg
- pod sedadlem je místo na hračky
- klaksón
- 3 melodie
- blikající světla na řídítkách
- atraktivní barvy
- stabilní a kvalitní plastový materiál
ROZMĚRY:
- délka 60 cm
- šířka 38 cm
- výška 42 cm
- výška sedadla od země 24 cm
- výška volantu od země 38,5 cm
- vzdálenost od opěradla ke středu řídítek 38 cm
- váha 2,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 5902216913448 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Šedá |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

