Dětské policejní odrážedlo s bublifukem BAYO 70 cm
Kód: 50343Související produkty
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 14,7x15,5x14,7 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC® dřevo, karton Obsahuje: 12 dílů
Rozměr: 53x Ø 2 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 31,5x40,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 32x21x32 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 24 ks Design Michelle Carlslund
Rozměry: 40x19x20 cm Materiál: dřevo, látka Věk: 4+
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 15,5x15,5x15,5 Věk: 10m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 30x30 cm Věk: 2+ Materiál: látka, dřevo, magnet Design: Andy Westface
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry: 21x12x4 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 11 dílků
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry rozložené hasičské stanice: 63x59x24 cm Rozměry složeného hasičského auta: 31,5x18,3x24 cm Rozměry balení: 56,5x5,8x32,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov Počet dílů: 13...
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Detailní popis produktu
Policejní odrážedlo s bublifukem Bayo dokáže vytvořit nekonečné množství bublin. Na kabině vozu je bublifuk, ze kterého po nalití mýdlového roztoku a roztočení klikou vylétají bubliny.
Pod sedadlem se nachází úložný prostor.
Otevřme svět dětské fantazie a pomáhejme jim rozvíjet jejich motorické schopnosti.
Je vyrobeno z velmi kvalitního a nezávadného plastového materiálu.
Kvalita a bezpečnost: Certifikáty CE, EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3
CHARAKTERISTIKA:
- Maximální nosnost je 20 kg
- Rozměry 71 x 33 x 39 cm
- Váha 2,6 Kg
- Rozměry balení: 83 x 38 x 34 cm
- Váha balení 2,7 Kg
- Vhodné pro děti od tří let
- Přední kola nejsou otočná
Vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8596164117590 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 3+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Modrá |
| výrobce: | Bayo |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| věk: | 3+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 45,4x36,6x23 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo, kov, guma, látka
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

