Dětské hrající odrážedlo 3v1 Baby Mix růžové
Kód: 28794Související produkty
Rozměry balení: 14,7x15,5x14,7 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC® dřevo, karton Obsahuje: 12 dílů
Rozměr: 29x32x5 cm Věk: 18m+ Materiál: 100 % FSC certifikované bukové dřevo
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry balení: 19x5,5x19 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo Design Michelle Carlslund
Rozměry: 32x21x32 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 24 ks Design Michelle Carlslund
Rozměry velryby: 11x7x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x21,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry bavlněného vaku: 18x23x0,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů, bavlna Ručně domalováno...
Rozměr: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Obsahuje: 6 ks
Rozměry: 24,5x11x24,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, tkanina Design: Michelle Carlslund
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 21,9x10,8x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry zebry: 14x6x17 cm Rozměry nasazovací věže: 10 cm, Ø12 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Detailní popis produktu
Jezdítko 3v1 Baby Mix ve veselých barvách. Baterie nejsou součástí balení.
Charakteristika:
- určeno pro děti 12-36 měsíců, do 20 kg
- lze využít jako jezdítko, chodítko i odrážedlo
- vodící rukojeť, kterou lze sundat
- pod sedadlem je místo na hračky
- na řídítkách 3 tlačítka s melodiemi a sirénou (2x1,5VAA baterie)
- boční bezpečnostní chrániče, které lze sundat
- spodní lišty na nožičky
- stabilní a kvalitní plastový materiál
Rozměry:
výška - cca 86 cm (celé jezdítko i s rukojetí)
šířka - cca 42 cm
délka - cca 66 cm (délka jezdítka i s rukojetí)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5902216906129 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Růžová |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměry: 50x30x46 cm Výška sedáku: 33 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plyš Nosnost: 20 kg Napájení: 2x1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: 48x36x33 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, plast, guma
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

