Dětské odrážedlo Milly Mally Micro Puppy
Kód: 43395Související produkty
Rozměry: 32x21x32 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 24 ks Design Michelle Carlslund
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 16x16x16 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, kartón Obsahuje 41 ks Český obal
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 19x13x5,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 17
Rozměry velryby: 11x7x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x21,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměr: 4x17x4 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21,9x10,9x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměr: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Obsahuje: 6 ks
Rozměry: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 19x12x3 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 31x31x4,9 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo Milly Mally Micro. Odrážedlo je extrémně lehké, velmi stabilní, malých rozměrů vhodné na doma i ven. Kolečka jsou pěnová, neklouzavá a také jezdí na různých površích. Sedadlo je ozdobeno krásným obrázkem zvířátka. Ideální pro malé dětičky.
- pevná kovová konstrukce
- dvojitá pěnová kolečka, které mají protiskluzové vlastnosti
- stabilní a extrémně lehká konstrukce
- měkká protiskluzová rukojeť
- měkké pěnové sedadlo
- moderní design
- doraz proti přetočení řidítek
- doporučený věk 18-36 měsíců
- průměr koleček 6"
- délka: cca 49 cm
- šířka: cca 20 cm
- výška: cca 35 cm
- váha 2 kg
- maximální zatížení až 20 kg
- splňuje normu EN 71
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 5901761125184 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | plast, kov |
| Věk: | 18m+ |
| nosnost: | 20 kg |
| výrobce: | Milly Mally |
| materiál: | plast, kov |
| barva: | zelená |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| věk: | 18m+ |
Rozměry: 76x38x40 Výška sedu: 24 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, plast, guma Nosnost: 20 kg
Rozměry: 50x30x46 cm Výška sedáku: 33 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plyš Nosnost: 20 kg Napájení: 2x1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: 76x38x40 cm Výška sedla: 28 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Věk: 1,5+ Materiál: kov Nosnost 20 kg
Rozměry: 72x38x45 cm Výška sedáku: 25-37 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Maximální nosnost: 50 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

