Dětské odrážedlo Milly Mally FIAT červené
Kód: 45599Související produkty
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 25,1×17x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry balení: 17,5x10,5x5,5 cm Délka kočičky: 8 cm Věk: 8m+ Materiál: dřevo Vyrobeno v ČR
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21x21x3,8 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměry balení: 19x5,5x19 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo Design Michelle Carlslund
Rozměry velryby: 11x7x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x21,5 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry: 36x5x18 cm Rozměry kuličky: Ø 4,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 14 dílů
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry balení: 14,7x15,5x14,7 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC® dřevo, karton Obsahuje: 12 dílů
Rozměr: 12x3x9,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 4
Rozměr: 29x32x5 cm Věk: 18m+ Materiál: 100 % FSC certifikované bukové dřevo
Rozměr: 31x31x4,9 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry Alpaky: 7,4x9,2x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x22,5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno...
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo FIAT 500 je vyrobeno v licenci koncernu FIAT. Je vyrobeno s důrazem na každý detail a kvalitu použitých materiálů. Jeho sportovní vzhled upoutá pozornost nejen každého dítěte, ale i rodiče. Odrážedlo pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a legrace. Autíčko má na volantu efektní houkačku a tlačítka s melodiemi. Je určeno jak pro nejmenší děti, které už umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit. Odrážedlo má široké a komfortní sedadlo s úložným prostorem a kvalitní plastová kola.
Baterie nejsou součástí balení (2x AA 1.5V).
CHARAKTERISTIKA:
- Tříramenný volant s logem FIAT, vybavený klaksonem a veselými melodiemi
- Úložný prostor pod sedadlem
- Pohodlné a elegantní sedadlo s opěradlem
- Kovové osy kol
- Ochrana proti převrácení vozidla
- Věkové rozmezí 12–36 měsíců
- bezpečnostní certifikát CE
- Napájení: 2 baterie AA (nejsou součástí balení)
- K dispozici ve 4 barvách (bílá, červená, modrá a růžová)
- Barevný obal
ROZMĚRY:
- Celková výška: 39 cm
- Šířka: 28 cm
- Délka: 60 cm
- Výška sedadla: 23 cm
- Průměr kol: 14 cm
- Délka sedadla: 19,5 cm
ROZMĚRY BALENÍ:
- Délka: 62 cm
- Šířka: 28 cm
- Výška: 29,5 cm
- Čistá hmotnost: 2,6 kg
- Celková hmotnost: 3,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 5901761125702 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | Milly Mally |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| typ kol: | plastová kola |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

