Dětské multifunkční odrážedlo kolo 2v1 Milly Mally JAKE Classic Mint
Kód: 56310Související produkty
Materiál: dřevo, látka Počet: 8 zvířátek, traktor, stodola Věk:10 m+
Rozměr: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 25x25x5 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 20 ks Design Michelle Carlslund
Rozměry Alpaky: 7,4x9,2x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x22,5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno...
Rozměr: 30x22,5x1 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 16x9x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 40x19x20 cm Materiál: dřevo, látka Věk: 4+
Rozměry: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: cm Věk: 3+ Materiál: 100% FSC® dřevo, kov
Rozměr: 21,5x10x12,5 cm Věk: 1+ Materiál: FSC® dřevo, silikon Počet dílů: 10 ks
Rozměry: 29x21x1 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Detailní popis produktu
Dětské multifunkční dřevěné odrážedlo Milly Mally JAKE je ideální pro děti, které se právě začínají učí jezdit na kole a přitom nejsou schopné udržet rovnováhu na dvou kolech. Výhodou odrážedla JAKE je, že z tříkolky se snadno stane odrážedlo na dvou kolech.
Charakteristika:
- dvě funkce (tříkolka, odrážedlo-2 kola)
- bytelná dřevěná konstrukce
- 7 " pěnová kolečka
- stabilní a lehká konstrukce
- protiskluzové rukojeti z plastového materiálu
- pohodlné, měkké nastavitelné sedadlo
- regulace sedadla: 3 úrovně
- kluzná ložiska
- moderní design
- maximální zatížení 25 kg
- věkové rozmezí 18-36 měsíců
je v souladu s evropskými bezpečnostními normami
Rozměry:
- šířka odrážedla - 3 kola: cca 42 cm
- šířka odrážedla - 2 kola: cca 35 cm
- šířka řídítek: cca 34 cm
- výška říditek: cca 36 cm
- výška sedadla od 23-27 cm - tříkolka
- výška sedadla od 26-30 cm - odrážedo - 2 kola
- průměr koleček cca 18 cm
- celková délka cca 65 cm
- výška cca 36 cm
Váha
- tříkolka cca: 2,13 kg
- odrážedlo - 2 kola - cca 1,76 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 5901761126075 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| barva: | zelená |
| výrobce: | Milly Mally |
| materiál: | dřevo |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| věk: | 12m+ |
| vodící tyč: | bez vodící tyče |
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedla: 28 cm Věk: 1,5+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 53x30x38 cm Věk: 1,5+ Materiál: FSC® dřevo, kov, guma Ručně domalováno ekologickými barvami
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

