Dětské odrážedlo se zvukem Čtyřkolka Baby Mix růžová
Kód: 38075Související produkty
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 19x18x9,5 cm Rozměry dílku: 9x7,5x1 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 31,5x40,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 47x39x32 cm Věk:2+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry balení: 19x13x5,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 17
Rozměry: 32x21x32 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 24 ks Design Michelle Carlslund
Rozměry: 3x16x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměry: 26x5x13 cm, koule Ø 4,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 9 ks
Rozměry: 31x31x4,9 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Materiál: dřevo, látka Počet: 8 zvířátek, traktor, stodola Věk:10 m+
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměr: 12x3x9,5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 4
Detailní popis produktu
Skvělá Čtyřkolka Baby Mix se třemi melodiemi, klaksonem a blikajícími světýlky na řídítkách. Čtyřkolka má veselé barvy a je vyrobena z kvalitního a pevného plastového materiálu. Odrážedlo pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a legrace. Je určeno jak pro nejmenší děti, které už umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit. S čtyřkolkou si Vaše dítě užije spoustu legrace a zábavy. Naše super čtyřkolka skvěle vypadá, má komfortní široké sedadlo, široká řídítka a velká plastová kola. Na řídítkách má efektní houkačku a tlačítko se třemi uloženými melodiemi. Baterie nejsou součástí balení (2x AA 1.5V). Barvy samolepek se mohou lišit dle aktuální nabídky.
CHARAKTERISTIKA:
- určeno pro děti od 12 měsíců do 36 měsíců
- určeno pro děti do hmotnosti 27 kg
- pod sedadlem je místo na hračky
- klaksón
- 3 melodie
- blikající světla na řídítkách
- atraktivní barvy
- stabilní a kvalitní plastový materiál
ROZMĚRY:
- délka 60 cm
- šířka 38 cm
- výška 42 cm
- výška sedadla od země 24 cm
- výška volantu od země 38,5 cm
- vzdálenost od opěradla ke středu řídítek 38 cm
- váha 2,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 5902216913097 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
| Barva: | Růžová |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměry: 76x38x40 cm Výška sedla: 28 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Věk: 1,5+ Materiál: kov Nosnost 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

