Dětské odrážedlo Milly Mally Micro Plus Frog
Kód: 55916Související produkty
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 21,5x10x12,5 cm Věk: 1+ Materiál: FSC® dřevo, silikon Počet dílů: 10 ks
Rozměry: 29x21x1 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměr: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 25x25x5 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 20 ks Design Michelle Carlslund
Materiál: dřevo, látka Počet: 8 zvířátek, traktor, stodola Věk:10 m+
Rozměry: 25,1×17x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry: 15,5x15,5x15,5 Věk: 10m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21,9x10,8x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 18x16,2x2 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21,9x10,9x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 30x30 cm Věk: 2+ Materiál: látka, dřevo, magnet Design: Andy Westface
Detailní popis produktu
Micro - vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, aby bylo zajištěno, že si jej dítě bude užívat a rodiče si mohou být jisti, že je výrobek 100% bezpečný. Lehký a obratný, funguje dobře doma i na procházce.
Micro plus je velmi stabilní - použití dvojitých koleček zajistí větší bezpečí. Tvarované a měkké sedadlo poskytne vašemu dítěti pohodlí. Omezovač řídítek- zabraňuje přetočení. Micro má tichá a protiskluzová kolečka, která jsou ideální pro různé povrchy. Rám je stříkaný, což zajišťuje lepší krytí a delší životnost laku a odolnost proti poškrábání.
Výrobek splňuje normy - EN71
CHARAKTERISTIKA:
Svítící zadní kola
Jednoduchý ocelový rám povrchově upraven nástřikem
Měkké, protiskluzové rukojeti
Tvarované pěnové sedadlo
Omezovač přetočení řídítek
Velikost kol - 6"
Dvojitá kolečka potažená pěnou mají protiskluzové vlastnosti a zároveň jsou tichá
Extrémně lehký - hmotnost 2 kg
Věkové rozmezí 18-36 měsíců
Max. nosnost - 25 kg
TECHNICKÁ DATA
Rozměry produktu:
Délka - 49 cm
Šířka - 20 cm
Výška - 35 cm
Výška k sedáku - 21 cm
Velikost balení:
Délka - 47 cm
Šířka - 15,5 cm
Výška - 22 cm
Čistá hmotnost - 2 kg
Hrubá hmotnost - 2,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5901761129519 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | plast, kov |
| Věk: | 18m+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| výrobce: | Milly Mally |
| materi: | plast, kov |
| barva: | zelená |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| věk: | 18m+ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

