Dětské odrážedlo Baby Mix Mega Prime EVA s vodící tyčí růžové
Kód: 56320Související produkty
Rozměry balení: 26x26x6 cm Věk: 6m+ Obsah balení: 12 ks
Rozměry balení: 17,5x10,5x5,5 cm Délka pejska: 8 cm Věk: 8m+ Materiál: dřevo Vyrobeno v ČR
Rozměr: 21,5x10x12,5 cm Věk: 1+ Materiál: FSC® dřevo, silikon Počet dílů: 10 ks
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Materiál: dřevo, látka Počet: 8 zvířátek, traktor, stodola Věk:10 m+
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměry: 28x9,5x28 cm Rozměry balení: 29x29x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21x12x4 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 11 dílků
Rozměry: 31x31x4,9 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 16x9x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 5 dílů
Rozměry balení: 19,3x16x15 cm Věk: 18m+ Materiál: 100% FSC® dřevo Počet dílků: 9
Rozměry zebry: 14x6x17 cm Rozměry nasazovací věže: 10 cm, Ø12 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 19x18,5x12 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Obsahuje 4 díly
Rozměry balení: 21x14x6 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, látka Obsahuje 50 ks
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry: 30x21x1,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo, magnet
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo BabyMix Mega s vodící tyčí je ideálním společníkem pro vaše malé dobrodruhy! S jeho robustní konstrukcí a bezpečnostními prvky můžete mát klidnou mysli, když objevuje svět kolem sebe. S rozměry vozítka 67*43*92 cm a hmotností 5.2 Kg zažijete skvělou pohodlnou jízdu. Maximální nosnost vozidla je 30 kg. Mega je vybavený tlačítkem se zvukovými efekty, které udělají jízdu ještě zábavnější. Užijte si bezpečné a zábavné dobrodružství s BabyMix MegaCar.
Technické parametry:
- 67*43*92 cm
- 68*32*35 cm
- Hmotnost: 5,2 Kg
- Maximální nosnost: 30 kg
- Tlačítko se zvukovými efekty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8596164159361 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Barva: | Růžová |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| vodící tyč: | s vodící tyčí |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| funkce: | se zvukem |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
| Položka byla vyprodána… | |
Rozměry: 50x30x46 cm Výška sedáku: 33 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plyš Nosnost: 20 kg Napájení: 2x1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry balení: 50x35x26 cm Výška sedu: 24 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Nosnost: 20 kg
Rozměry: 45,4x36,6x23 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo, kov, guma, látka
Rozměry: 24x18,5x51,5 cm Výška sedáku: 24 cm Věk: 1+ Materiál: plast, guma Nosnost: 20 kg
Rozměry balení: 60x22x33 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Nosnost: 20 kg Design: Andy Westface
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

