Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Kód: URT235Související produkty
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Hydratační kokosový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 50 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 50 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 20 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Detailní popis produktu
Patříte do skupiny dennodenních myčů vlasů, nebo vám pramínky zkrášluje barva? Tento šampon pak nese vaše jméno. :) Jemňoučké složení uleví kadeřím, které zmáhá časté mytí, barvení či používání stylingových přípravků. Provoní je delikátní vůní z kvítků šípkové růže a hydratací je podpoří výtažek z listů aloe vera. Přirozený lesk a trvanlivost barvy pak ošéfuje extrakt z červené řepy a mořské kapusty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5701058011271 |
| Složení: | Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin**, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*, Beta Vulgaris Root Extract, Crambe Maritima Leaf Extract, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium Hydroxide, Parfum. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Vyrobeno z bio surovin. |
| Objem: | 500 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 99 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdný obal hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 13 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 39 % |
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 500 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Officina Naturae Šampon pro suché vlasy (200 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
Mea Natura Šampon olivový Vitalita a lesk 300 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
142 Kč
Měrná cena:
473,33 Kč / 1 l
Mea Natura olivový šampon s bio olivovým olejem z Kréty dodává vlasům lesk a hebkost. Jemně čistí, nezatěžuje a obsahuje 84 % složek přírodního původu. Vhodný pro každodenní...
Almalika Pafion Shampoo Olive & Laurel 400 ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Luxusní syrský přírodní šampon s olivovým a bobkovým olejem. Jemně čistí, hydratuje vlasy, dodává hebkost, lesk a svěží pocit pokožce hlavy.
SO’BiO étic Šampon zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (250 ml) - obnovuje přirozený lesk a hebkost
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Novinka
Urtekram Hydratační šampon s citronovou trávou pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
SO’BiO étic Šampon pro kudrnaté vlasy s vitaminem F a lněným semínkem BIO (250 ml) - vyživuje kudrnaté vlasy bez zatížení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 250 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon na objem - rhassoul / marocký jíl BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 5 l - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
1 434 Kč
+ další
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 100 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
76 Kč
+ další
Natava Šampon na vlasy Lopuch 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
155 Kč
Šetrná složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečují o vlasovou pokožku a Vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Šampony obsahují panthenol a pšeničný...
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

