Urtekram Hydratační šampon s citronovou trávou pro normální vlasy BIO 250 ml
Kód: URT204Související produkty
Urtekram Kondicionér s heřmánkem pro blond vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 30 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
41 Kč
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér Nordic Berry BIO (180 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Rozmarýnový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér pro barvené vlasy s ibiškem a rostlinnými peptidy BIO (200 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
177 Kč
+ další
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
laSaponaria Lehký kondicionér pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Rostou vám na hlavě vlasy běžné až normální? :) Pak je můžete potěšit tímto hydratačním šamponem. Efektivní kombo výtažků z aloe a kyseliny hyaluronové jim dodá extra výživu a příjemnou hebkost. Přírodní éteráčky z citronové trávy a citrusů důkladně provoní pramínky šťavnatou svěžestí, která přijde vhod nejen během letních měsíců. Nad kvalitou receptury bdí přísný certifikát Ecocert a složení je samozřejmě v BIO kvalitě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5701058006543 |
| Složení: | Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin**, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Chloride, Diglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Coco-Caprylate, Squalene, Xylitol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, Citral, Limonene. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Vyrobeno z bio surovin. |
| Objem: | 250 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 99 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou tubu hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 39 % |
Urtekram Šampon na objem - rhassoul / marocký jíl BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
Officina Naturae Šampon pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem
(>5 ks)
263 Kč
Měrná cena:
1 052 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 5 l - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(5 ks)
1 434 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 100 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
76 Kč
+ další
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
laSaponaria Šampon před barvením vlasů Avatara BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
161 Kč
Měrná cena:
1 073,33 Kč / 1 l
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 500 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Urtekram Šampon Jemný zázvor proti lupům BIO (250 ml) - s extraktem z kořene ženšenu
Skladem u dodavatele
(4 ks)
225 Kč
+ další
Officina Naturae Šampon pro suché vlasy (200 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
Urtekram Rozmarýnový šampon pro jemné vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keratinový šampon pro suché a poškozené vlasy 400 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keraten Shampoo s keratinem jemně čistí, vyživuje a posiluje vlasy. Navrací jim pružnost, hebkost a lesk. Ideální pro každodenní péči o krásné a snadno...
Mea Natura Šampon olivový Vitalita a lesk 300 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
142 Kč
Měrná cena:
473,33 Kč / 1 l
Mea Natura olivový šampon s bio olivovým olejem z Kréty dodává vlasům lesk a hebkost. Jemně čistí, nezatěžuje a obsahuje 84 % složek přírodního původu. Vhodný pro každodenní...
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
+ další
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na normální vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Posilující šampon s extra dávkou kofeinu je určen pro časté a šetrné mytí normálních a středně silných vlasů, kterým prospívá nižší obsah kondicionéru.
Uoga Uoga Šampon pro hloubkovou regeneraci vlasů More Energy BIO (250 ml) - pomoc pro suché a poškozené vlasy
Skladem u dodavatele
(1 ks)
375 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

