Urtekram Hydratační šampon s citronovou trávou pro normální vlasy BIO 250 ml
Kód: URT204Související produkty
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 20 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace BIO (180 ml) - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér s heřmánkem pro blond vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(3 ks)
214 Kč
Urtekram Hydratační kokosový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér Nordic Berry BIO (180 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
Urtekram Kondicionér s šípkovou růží pro barvené vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(5 ks)
214 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 30 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
41 Kč
Detailní popis produktu
Rostou vám na hlavě vlasy běžné až normální? :) Pak je můžete potěšit tímto hydratačním šamponem. Efektivní kombo výtažků z aloe a kyseliny hyaluronové jim dodá extra výživu a příjemnou hebkost. Přírodní éteráčky z citronové trávy a citrusů důkladně provoní pramínky šťavnatou svěžestí, která přijde vhod nejen během letních měsíců. Nad kvalitou receptury bdí přísný certifikát Ecocert a složení je samozřejmě v BIO kvalitě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.291 kg |
| EAN: | 5701058006543 |
| Složení: | Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin**, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Chloride, Diglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Coco-Caprylate, Squalene, Xylitol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, Citral, Limonene. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Vyrobeno z bio surovin. |
| Objem: | 250 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 99 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou tubu hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 39 % |
Urtekram Šampon bez parfemace BIO 500 ml - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
SO’BiO étic Šampon regenerační s rostlinným kolagenem pro poškozené vlasy BIO (250 ml) - s ricinovým olejem
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 5 l - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(1 ks)
1 434 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon pro kudrnaté vlasy s vitaminem F a lněným semínkem BIO (250 ml) - vyživuje kudrnaté vlasy bez zatížení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
+ další
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO 30 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
41 Kč
Měrná cena:
1 366,67 Kč / 1 l
Urtekram Šampon Jemný zázvor proti lupům BIO (250 ml) - s extraktem z kořene ženšenu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 300 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(4 ks)
153 Kč
+ další
Urtekram Hydratační šampon s kokosovým nektarem BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Urtekram Regenerační šampon Nordic Berry BIO 250 ml - pro lesklé a hebké vlasy
Skladem u dodavatele
(1 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
Uoga Uoga Šampon pro zvětšení objemu vlasů More Passion BIO (250 ml) - pro mastné a zplihlé vlasy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
375 Kč
Měrná cena:
1 500 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
Officina Naturae Šampon pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem
(>5 ks)
263 Kč
Měrná cena:
1 052 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Hydratační šampon s kokosovým nektarem BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
laSaponaria Antioxidační šampon na šedivé vlasy s BIO borůvkou a argininem (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

