Povlečení Mickey a Minnie v New Yorku 02 micro 140/200, 70/90
Kód: ST-118439Související produkty
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Žloutková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě růžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
JERRY FABRICS Povlečení Mickey a Minnie v New Yorku 02 micro 140/200, 70/90 Materiál: 100% Polyester - mikrovlákno Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Povlečení na velkou postel vyrobeno ze 100% Polyesteru - mikrovlákna, povlečení je příjemné na omak, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592753018439 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% polyester |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Jerry Fabrics |
| materiál: | 100% polyester |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | šedá |
HALANTEX Povlečení Monopoly Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
Akce
Výprodej
699 Kč
–30 %
NASA Mission Badges dětské ložní povlečení vesmír
Skladem
(2 ks)
489 Kč
DETEXPOL Povlečení Požárník Sam Emergency Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pokemon ball Pattern
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Fotbalový míč v bráně
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol PP427 Help Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE modrá
odeslání 3-5 dní
od 999 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol PP457 Bridge Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
576 Kč
–41 %
Ložní povlečení s vánočním motivem Milý Santo
Skladem
(3 ks)
339 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Modré údolí s měsícem
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HERDING Povlečení Serfař Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
581 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

