Povlak na polštářek New York micro 40/40
Kód: FA-419597Související produkty
ČR výrobek
Sablio 3D polštář ve tvaru Francouzský buldoček 2
odeslání 3-5 dní
484 Kč
ČR výrobek
Sablio 3D polštář ve tvaru Jorkšírský teriér
odeslání 3-5 dní
424 Kč
ČR výrobek
Sablio 3D polštář ve tvaru Jack russell teriér
odeslání 3-5 dní
424 Kč
ČR výrobek
od 349 Kč až –14 %
Sablio Polštář Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 299 Kč
ČR výrobek
Sablio Polštář Pokemon ball Pattern
odeslání 3-5 dní
od 349 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlak na polštářek New York micro 40/40 Materiál: 100% Polyester Rozměr: 1 x 40/40 cm Povlak na polštářek je vyroben ze 100% Polyesteru, je příjemný na omak, zapínání na zipDoplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštářky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5907750549597 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% polyester |
| Motiv: | teenager |
| Rozměr polštářku: | 40 x 40 cm |
| výrobce: | Faro |
| materi: | 100% polyester |
| barva: | šedá |
| rozměr: | 40/40 cm |
DETEXPOL Povlak na polštářek Jednorožec Believe Bavlna, 40/40 cm
Skladem
(>5 ks)
72 Kč
Akce
Výprodej
93 Kč
–21 %
Carbotex Spongebob vhůru nohama povlak na polštářek
Skladem
(2 ks)
73 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

