Ježek Sonic dětské ložní povlečení
Kód: SON0005Související produkty
Akce
Výprodej
225 Kč
–48 %
STOR aluminiová láhev 400ml Ježek Sonic
Skladem
(1 ks)
115 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Broskvová 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
Ložní povlečení pro děti Ježek Sonic
Modrý ježek Sonic z planety Mobius uprchl na Zemi a nyní se snaží zůstat mimo dosah doktora Robotnika. S tímto cool polyesterovým povlečením ukážete, že jste milovníkem tohoto roztomilého stvoření. Díky oboustrannému potisku na povlaku na polštář můžete i střídat obrázky. Ideální tip na dárek pro fanoušky Sonica!
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce na 30°C
- prát z rubu, nepoužívat bělící prášky
- povlečení je baleno v textilním vaku
- materiál 100% polyester
- rozměr 63x63 + 140x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5407007988266 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% polyester |
| Motiv: | Ježek Sonic |
| Rozměr polštáře: | 63 x 63 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| materiál: | 100% polyester |
| barva: | modrá |
| rozměr: | 63x63/140x200cm |
| výrobce: | Aymax |
| Položka byla vyprodána… | |
ČR výrobek
Sablio Povlečení Blocks 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Povlečení Jak vycvičit Draka Bleskoběska 140/200, 70/90
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
Akce
Výprodej
576 Kč
–39 %
Studio Kids vánoční ložní povlečení Santa
Skladem
(3 ks)
349 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
DETEXPOL Povlečení Husky svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Blocks Obličej
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Avengers 02 svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
745 Kč
HALANTEX Povlečení Nerf nation Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

