JERRY FABRICS Povlečení Spiderman Blue 04 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: ST-070684Související produkty
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle zelená 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Žloutková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Broskvová 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
JERRY FABRICS Povlečení Spiderman Blue 04 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 4250282960684 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Spiderman |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Jerry Fabrics |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | modrá |
Akce
Výprodej
699 Kč
–30 %
NASA Mission Badges dětské ložní povlečení vesmír
Skladem
(2 ks)
489 Kč
HALANTEX Povlečení ve vaku NASA souhvězdí Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
577 Kč
HALANTEX Povlečení Paw Patrol Roll Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
565 Kč
HERDING Povlečení Paw Patrol motorky Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
659 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bluey Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Fotbalový míč v bráně
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Nerf nation Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE modrá
odeslání 3-5 dní
od 999 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč až –38 %
Povlečení Fotbalový míč
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
DETEXPOL Povlečení Hasiči Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Neonové město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
DETEXPOL Povlečení Telefon blue svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
589 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

