JERRY FABRICS Povlečení Lilo and Stitch Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: ST-072282Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
JERRY FABRICS Povlečení Lilo and Stitch 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro holky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592753032282 |
| Barva: | fialová |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Lilo & Stitch |
| Rozměr povlečení: | 70x90/140x200 cm |
| výrobce: | Jerry Fabrics |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | fialová |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Povlečení Friský kůň
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Povlečení Růžoví dinosauři
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
Povlečení Ledové Království 2 family 140/200, 70/90
Skladem
(>5 ks)
590 Kč
Sablio Povlečení Motorkář 2 - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Ariel Pink Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
590 Kč
Sablio Povlečení Vzpínající se koně - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Vzpínající se koně - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Vzpínající se koně - 140x220 / 90x70
+ další
Akce
Výprodej
599 Kč
–35 %
Gaveno Cavalia dětské povlečení Mráčky a hvězdy
Skladem
(3 ks)
389 Kč
Sablio Povlečení Animovaní sloni - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 999 Kč
- Sablio Povlečení Animovaní sloni - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Animovaní sloni - 140x220 / 90x70
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

