Dětské odrážedlo Baby Mix Mega Prime EVA s vodící tyčí červené
Kód: 56317Související produkty
Rozměry: 36x5x18 cm Rozměry kuličky: Ø 4,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 14 dílů
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry balení: 21x14x6 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, látka Obsahuje 50 ks
Rozměry: 26x5x15 cm, Ø koule 5 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8+1 ks
Rozměry: 19x12x3 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 5 dílů
Rozměry balení: 27x27x23,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov Obsahuje: 1 dřevěná cirkusová základna s 6 zabudovanými aktivitami Design Michelle Carlslund
Rozměry slona: 9x1x6,5 cm Rozměry lva: 6,5x1x5,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 7 dílků
Rozměry balení: 19,3x16x15 cm Věk: 18m+ Materiál: 100% FSC® dřevo Počet dílků: 9
Rozměry: 28x9,5x28 cm Rozměry balení: 29x29x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 40,5x31,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 30x22,5x1 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 31,5x40,5x6,5 cm Věk: 6m+ Materiál: dřevo, kov
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry balení: 19x13x5,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 17
Rozměr: 21,5x10x12,5 cm Věk: 1+ Materiál: FSC® dřevo, silikon Počet dílů: 10 ks
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo BabyMix Mega s vodící tyčí je ideálním společníkem pro vaše malé dobrodruhy! S jeho robustní konstrukcí a bezpečnostními prvky můžete mát klidnou mysli, když objevuje svět kolem sebe. S rozměry vozítka 67*43*92 cm a hmotností 5.2 Kg zažijete skvělou pohodlnou jízdu. Maximální nosnost vozidla je 30 kg. Mega je vybavený tlačítkem se zvukovými efekty, které udělají jízdu ještě zábavnější. Užijte si bezpečné a zábavné dobrodružství s BabyMix Mega.
Technické parametry:
- 67*43*92 cm
- 68*32*35 cm
- Hmotnost: 5,2 Kg
- Maximální nosnost: 30 kg
- Tlačítko se zvukovými efekty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8596164159392 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast |
| vodící tyč: | s vodící tyčí |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| funkce: | se zvukem |
| věk: | 12m+ |
| typ kol: | plastová kola |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

