Dětské hasičské odrážedlo stříkací vodu BAYO se zásobníkem 70 cm
Kód: 44606Související produkty
Rozměr: 31x31x4,9 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 21x21x3,8 cm Věk: 12m+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami
Věk: 1+ Materiál: plast Počet dílů: 18
Rozměr: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Obsahuje: 6 ks
Rozměry: 19x18,5x12 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Obsahuje 4 díly
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry: 21,4x21,4x5,5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 14,5x20x13 cm Věk: 10m+ Materiál: potravinářský silikon
Rozměry: 30x21x1,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Materiál: dřevo, látka Počet: 8 zvířátek, traktor, stodola Věk:10 m+
Rozměry vánočního domečku po sestavení: 20 cm Věk: 1+ Materiál: FSC dřevo
Detailní popis produktu
Hasičské odrážedlo Bayo má na kabině otáčecí vodní dělo, ke kterému je napojen zásobník na vodu. Po naplnění vodou tak může váš malý hasič pumpovat a hasit "požár" doma nebo na zahradě. Pod sedadlem se nachází úložný prostor. Otevřme svět dětské fantazie a pomáhejme jim rozvíjet jejich motorické schopnosti.
Je vyrobeno z velmi kvalitního a nezávadného plastového materiálu.
Kvalita a bezpečnost: Certifikáty CE, EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3
CHARAKTERISTIKA:
- Maximální nosnost je 20 kg
- Rozměry 71 x 33 x 39 cm
- Váha 2,6 Kg
- Rozměry balení: 83 x 38 x 34 cm
- Váha balení 2,7 Kg
- Vhodné pro děti od tří let
- Přední kola nejsou otočná
Vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8596164083307 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Věk: | 3+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Barva: | Červená |
| výrobce: | Bayo |
| materiál: | plast |
| věk: | 3+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: Kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 64x38x36 cm Výška sedla: 24-28 cm Věk: 12m+ Maximální nosnost: 50 kg Materiál: dřevo
Rozměry: 50x30x46 cm Výška sedáku: 33 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plyš Nosnost: 20 kg Napájení: 2x1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 45,4x36,6x23 cm Věk: 1+ Materiál: dřevo, kov, guma, látka
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

