Bombus Flapjack Protein Chocolate 80 g

Kód: 23307
Novinka
Neohodnoceno
44 Kč
Skladem u dodavatele (>5 ks)

Vláčná pečená ovesná tyčinka s bohatou čokoládovou chutí, 44 % vloček a 10 g proteinu. Poctivá a chutná svačina, která skvěle zasytí doma, v práci, ve škole i na cestách.

GMO, PALM

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bombus Flapjack Protein Čokoladový

Flapjack Protein Chocolate je poctivá pečená ovesná tyčinka, která si tě získá plnou čokoládovou chutí a vláčnou strukturou. Vyrábí se v Anglii podle originální receptury a v každých 80 gramech nabízí vyváženou kombinaci 44 % ovesných vloček a 10 gramů proteinu. 

Skvěle se hodí do práce, do školy, na výlet i jako rychlé doplnění energie na cestách. Bombus Flapjack Protein Chocolate je ideální volbou pro chvíle, kdy chceš něco opravdu dobrého a zároveň poctivého.

Složení

Ovesné vločky 44 %, sirup z invertního cukru, rostlinné oleje (palmový olej RSPO certifikovaný, řepkový olej, voda, sůl, emulgátor: estery polyglycerolu s mastnými kyselinami; barviva: kurkumin a annatto bixin; aroma), cukr, extrudát sójové bílkoviny, kakao 0,5 %.

Upozornění : Může obsahovat stopy mléka a vajec.

Výživové údaje na 100 g
Energie 1797 kJ / 430 kcal
Tuky 18,0 g
    z toho nasycené mastné kyseliny 5,6 g
Sacharidy 53,0 g
    z toho cukry 26,0 g
Bílkoviny 13,0 g
Sůl 0,58 g

Země původu

Velká Británie


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Flapjack tyčinky
Hmotnost: 0.07 kg
EAN: 5017840009488
Vlastnosti: Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola