Vital Country Rozinky zlaté JUMBO
Kód: 4664/100 4664/500 4664/250 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rozinky Zlaté jumbo
Zlaté rozinky Jumbo jsou typické svým zbarvením a příjemnou sladkou chutí. Díky vysokému obsahu cukrů, zejména fruktózy a glukózy, jsou vynikajícím a rychlým zdrojem energie. Dále obsahují vlákninu, bílkoviny, železo, draslík, vitamín C, B i betakaroten.

Doma připravené müsli, do obilninové kaše, raw tyčinek či tvarohu, všude tam se zlaté rozinky Jumbo skvěle hodí. Stačí pár rozinek a už nemusíte přidávat rafinovaný cukr, rozinky se o sladkou chuť postarají samy. Támhle rozinka ve vánočce a mazanci, tady do bábovky a koláče, namočené v rumu zase do cukroví. Moučníky bez zlatých rozinek Jumbo prostě nemůžou být.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 1408 kJ / 332 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 74,8 g |
| z toho cukry | 71,9 g |
| Bílkoviny | 3,1 g |
| Sůl | 0,06 g |
Složení
Sušené rozinky 98,8 %, slunečnicový olej 1 %, konzervant: E220 (OXID SIŘIČITÝ) 0,2 %.
Země původu
Turecko / Chile
Skladování
Skladujte v suchu, temnu a chladu.
Nevystavujte přímému slunečnímu záření nebo zdroji tepla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovoce přírodní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost: | 250 g, 500 g, 1000 g |
| Druh: | rozinka |
| Forma: | celé |
| Požadované vlastnosti: | bez přidaného cukru |
| výrobce: | Vital Country |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

