Vital Country Rozinky černé Uzbekistán
Kód: 4673/100 4673/500 4673/250 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
černé rozinky natural
Černé rozinky jsou naprostou delikatesou, avšak v našich končinách téměř k nedostání. Mezi rozinkami jsou považovány za luxusní surovinu. Jsou příjemně sladké, intenzivně ovocné s lehkými medovými tóny. Rozinky z černých hroznů jsou sušené na slunci, nebyly sířené a neobsahují SO2!

Černé rozinky pocházejí z černých hroznů, pěstovaných na úrodné půdě v Uzbekistánu. Jejich chuť je příjemně sladká s plnou ovocnou chutí. Jedná se o měkké rozinky, které lze konzumovat přímo nebo je přidat do kaší, jogurtů, čokolád, zkombinovat je s ořechy a jiným sušeným ovocem.
Složení
Sušené rozinky černé
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 946 kJ / 226 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 60,7 g |
| z toho cukry | 55,0 g |
| Bílkoviny | 4,8 g |
| Sůl | 0,03 g |
Země původu
Uzbekistán
Skladování
Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti do 70 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovoce přírodní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost: | 250 g, 500 g, 1000 g |
| Druh: | rozinka |
| Forma: | celé |
| Požadované vlastnosti: | bez přidaného cukru, bez konzervantů |
| výrobce: | Vital Country |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

