Urtekram Šampon s heřmánkem pro blond vlasy BIO 500 ml
Kód: URT046Související produkty
Urtekram Kondicionér bez parfemace BIO (180 ml) - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
143 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér s heřmánkem pro blond vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Urtekram Kondicionér s šípkovou růží pro barvené vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(2 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Hydratační kokosový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro suché vlasy BIO (150 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér pro barvené vlasy s ibiškem a rostlinnými peptidy BIO (200 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
177 Kč
+ další
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Detailní popis produktu
Dodejte svým blonďatým vlasům život a krásný lesk díky účinné směsi květů a olejů z divokého heřmánku. K tomu získáte extra péči a hydrataci díky zvlhčujícím látkám, které vymyslela sama příroda - aloe vera a glycerinu. Je vhodný zejména pro jemné vlasy, o které šetrně pečuje. Hlavní účinnou složkou je heřmánek, který má hojivý a regenerační účinek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5765228837443 |
| Složení: | Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco-sulfate, glycerine**, coco-glucoside, lauryl glucoside, glyceryl oleate, sodium chloride, chamomilla recutita flower extract*, ormenis multicaulis oil *, parfum, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, lysolecithin, coco-caprylate, tocopherol, beta-sitosterol, squalene. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů) |
| Objem: | 500 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 14 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 43 % |
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Nobilis Tilia Šampon na objem (200 ml) - s myrhou a pomerančem
Skladem u dodavatele
(5 ks)
366 Kč
+ další
Urtekram Šampon na objem - rhassoul / marocký jíl BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 100 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
76 Kč
+ další
Urtekram Šampon bez parfemace BIO 500 ml - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
Urtekram Šampon Jemný zázvor proti lupům BIO (250 ml) - s extraktem z kořene ženšenu
Skladem u dodavatele
(4 ks)
225 Kč
+ další
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
+ další
laSaponaria Antioxidační šampon na šedivé vlasy s BIO borůvkou a argininem (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keratinový šampon pro suché a poškozené vlasy 400 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keraten Shampoo s keratinem jemně čistí, vyživuje a posiluje vlasy. Navrací jim pružnost, hebkost a lesk. Ideální pro každodenní péči o krásné a snadno...
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
+ další
Mea Natura Šampon olivový Vitalita a lesk 300 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
142 Kč
Měrná cena:
473,33 Kč / 1 l
Mea Natura olivový šampon s bio olivovým olejem z Kréty dodává vlasům lesk a hebkost. Jemně čistí, nezatěžuje a obsahuje 84 % složek přírodního původu. Vhodný pro každodenní...
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Natava Šampon na vlasy Bříza 250 ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
155 Kč
Měrná cena:
620 Kč / 1 l
Šetrná složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečují o vlasovou pokožku a Vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Šampony obsahují panthenol a pšeničný...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

