Halantex dětské povlečení Jurský park s dinosaury
Kód: HA-011720Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo bílé 60/120
Skladem
(2 ks)
307 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
Dětské povlečení Dinosaurus - krásné povlečení s dinosaury z filmu Jurský park. Zboží je skladem, odeslání do 24 hodin.
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 70x90 + 140x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5902729041720 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | dinosauři |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| výrobce: | Halantex |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | zelená |
ČR výrobek
Sablio Povlečení Komiks
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Podmořský svět 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Blocks 3D
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Harry Potter black Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bagr svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
391 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Šachy Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(3 ks)
463 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Kapitán Amerika pohled přes štít
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Lední hokej
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení MPERFORMANCE Šachovnice
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Podmořský svět
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Dětské povlečení Green Blocks 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

