Balerina ložní povlečení do dívčího pokoje
Kód: DUV340Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Broskvová 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bílá 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
Ložní povlečení Balerina je ideální doplněk každého dívčího pokoje. Roztomilé malé baletky v jemných pastelových barvách, povlečení lze prát v pračce a sušit v sušičce.
- Materiál: 50% bavlna + 50% polyester
- Rozměr: 50x75cm + 135x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro holky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5027392367479 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
| Motiv: | baletky |
| Rozměr polštáře: | 50 x 75 cm |
| Rozměr přikrývky: | 135 x 200 cm |
| Zapínání: | hotelové |
| barva: | bílá |
| rozměr: | 50x75 / 135x200cm |
| materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
| výrobce: | portfolio Home |
FARO Povlečení Bílý kůň Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
HALANTEX Povlečení Peppa Pig wow Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
577 Kč
Sablio Povlečení Roztomilá zvířátka - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Roztomilá zvířátka - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Roztomilá zvířátka - 140x220 / 90x70
+ další
DETEXPOL Povlečení Harry Potter white Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
599 Kč
DETEXPOL Povlečení Paw Patrol lila svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(3 ks)
599 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Minnie Sweet like me micro Polyester - mikrovlákno, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
470 Kč
Akce
Výprodej
659 Kč
–12 %
Unicorn Sparkle ložní povlečení s jednorožci
Skladem
(2 ks)
579 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Minnie White Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
590 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Gábinin kouzelný domek Bubbles micro Polyester - mikrovlákno, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
470 Kč
Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x220 / 90x70
+ další
DETEXPOL Povlečení Kočka Love Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
589 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE RAVEN Fialová bouře
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

