Vital Country Fíky Lerida Exclusive (JUMBO)
Kód: 4655/100 4655/500 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Sušené fíky lerida natural - exclusive
Fíky Lerida pochází z Turecka, kde mají zemědělci ideální podmínky k jejich pěstování. To se odráží především na jejich chuti, která je medově sladká, ačkoliv neobsahuje žádný přidaný cukr.

Fíky jsou nejen dobré, ale i velmi zdravé, což věděli již naši předci, kteří je pěstovali již 3000 let před naším letopočtem. Lerida jsou luxusní a velmi chutné fíky. V Turecku si dávají velmi záležet na jejich vzhledu a tvaru, který je typicky placatý.
POUŽITÍ
Fíky jsou oblíbeným ovocem především v adventním období, ale například v Turecku, odkud pochází, je sušené ovoce nedílnou součástí každé pauzy během dne. Fíky si můžete vzít s sebou na výlet, do práce nebo je zabalit dětem do školy. Velmi chutné jsou i v kombinaci s různými kašemi, například ke snídani. Zasytí a doplní energii.

Na fících se může vytvořit bílý práškový povlak, který se nazývá "cukernatění". Je to přirozený proces, který je jednoduše způsoben krystalizací ovocných cukrů v ovoci. Fíky Lerida jsou dokonalá lahodná sladká svačinka bohatá na vlákninu, která se skvěle hodí při vaření i pečení.
Složení
100% Sušené fíky Lerida (velikost Jumbo)
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 1202 kJ / 284 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 61,0 g |
| z toho cukry | 53,0 g |
| Bílkoviny | 3,5 g |
| Sůl | 0,07 g |
Skladování
Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Země původu
Turecko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovoce přírodní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost: | 500 g, 1000 g |
| Druh: | fík |
| Forma: | celé |
| Požadované vlastnosti: | bez přidaného cukru, bez konzervantů |
| výrobce: | Vital Country |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

