Sablio Taburet Circle Princess: 40x50 cm
Kód: CZ1892932258109Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací taburet s originálním motivem
Sedací taburet Cube ve tvaru kostky, vhodný pro děti i dospělé.
Parametry sedacího taburetu
- 40 x 40 x 40 cm (velikost se může lišit o +- 5 %)
- objem kuličkové náplně cca 65 l
- náplň: polystyrenové (EPS) kuličky
- dvojité prošití
- systém plnění je zajištěn suchým zipem
- lze odebírat a přidávat náplň
- nosnost do 180 kg
- součástí je i vnitřní vak na výplň pro snadnější praní
Výhody sedacího taburetu:
- originální motiv
- snadná údržba – omyvatelný
- vhodný do interiéru i na zahradu
- voděodolný
- potah je snadno pratelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburet Circle |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | 100% polyester |
| Motiv: | Disney Princess |
| Rozměr vaku: | 40/50 cm |
| výrobce: | SABLIO |
| materiál: | 100% polyester |
| barva: | růžová |
| rozměr: | 40/50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

