Sablio Sedací vak Triangl Kreslené avokádo: 120 x 100 x 100 cm
Kód: CZ1892925548302Související produkty
ČR výrobek
1 799 Kč
–11 %
Sablio Závěs Kreslené avokádo: 2ks 140x250cm
odeslání 3-5 dní
1 599 Kč
Podpořte hřejivou atmosféru vašeho domova a dopřejte si pocit soukromí s těmito designovými závěsy.
ČR výrobek
od 999 Kč až –30 %
Sablio Deka Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 699 Kč
ČR výrobek
Sablio Obraz - 5-dílný Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 299 Kč až –16 %
Sablio Ručník Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 249 Kč
ČR výrobek
Sablio Samolepka na notebook Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 199 Kč
Vnitřní vak v ceně
ČR výrobek
Sablio Sedací vak Classic Kreslené avokádo vnitřní vak zdarma
odeslání 3-5 dní
od 2 999 Kč
Sedací vaky Classic zajistí pohodlné posezení ale poslouží i jako stylový doplněk do pokoje. Vnitřní vak zdarma.
Vnitřní vak v ceně
ČR výrobek
Sablio Taburet Circle Kreslené avokádo: 40x50 cm
odeslání 3-5 dní
1 199 Kč
Chcete taburet k posteli nebo designový taburet do předsíně? Sedací taburet Circle je správnou volbou. Naše sedací taburety jsou nejen omyvatelné a voděodolné, ale také jsou...
ČR výrobek
Sablio Ubrus Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 399 Kč
+ další
Vnitřní vak v ceně
ČR výrobek
Sablio Sedací vak Bean Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 1 999 Kč
+ další
Vnitřní vak v ceně
ČR výrobek
Sablio Sedací vak Pear Kreslené avokádo
odeslání 3-5 dní
od 2 999 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Sedací vak Triangl s originálním motivem
Sedací vak Triangl vhodný pro děti i dospělé. Lze ho přesně vytvarovat do Vámi požadovaného tvaru pro komfortní sezení.
Parametry sedacího vaku Triangl
- rozměr: 120 x 100 x 100 cm (velikost se může lišit o +- 5 %)
- objem kuličkové náplně cca 250 l
- náplň: polystyrenové (EPS) kuličky
- dvojité prošití
- systém plnění je zajištěn suchým zipem
- lze odebírat a přidávat náplň
- nosnost do 180 kg
- součástí je i vnitřní vak na výplň pro snadnější praní
Výhody sedacího pytle Triangl
- originální motiv
- snadná údržba – omyvatelný
- vhodný do interiéru i na zahradu
- voděodolný
- potah je snadno pratelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací vaky Triangl |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 kg |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | 100% polyester |
| Motiv: | teenager |
| Rozměr vaku: | 120 x 100 x 100 cm |
| výrobce: | SABLIO |
| materiál: | 100% polyester |
| barva: | zelená |
| rozměr: | 120/100/100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

