Vážení zákazníci, od 28.7. - 3.8.2025 bude z důvodu dovolené e-shop fungovat v omezeném režimu. Objednávky se vyřizují, nebudeme ale odpovídat na emaily a vyřizovat telefony. Děkujeme za pochopení.

Rappa Plyšový buvol 28 cm ECO-FRIENDLY

Kód: RA240087
ČR výrobek
Neohodnoceno
307 Kč
Skladem externí sklad (>5 ks)

Rozměry balení: 16x20x29 cm Věk: 0+ Materiál: vysoce kvalitní plyš, výplň je vyrobena z recyklovaných PET lahví

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyšový buvol o velikosti 28 cm je ručně šitý z vysoce kvalitního, jemného plyše, a díky tomu vypadá jako živý. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky heboučkých plyšáků. Je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček značky RAPPA.

 

Hlavní vlastnosti:

  • realistické zvířátko
  • ruční zpracování
  • vysoce kvalitní plyš
  • ECO-FRIENDLY výplň

 

 

Co to vlastně ECO‑FRIENDLY znamená? Výplň plyšové hračky je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Tento materiál je zcela bezpečný, na omak nerozeznatelný od standardní výplně a plně atestovaný pro bezpečnost i těch nejmenších. Rozhodli jsme se jít zelenou cestou co nejméně zatěžující životní prostředí – cestou ECO‑FRIENDLY.

Doplňkové parametry

Kategorie: Exotická plyšová zvířata
EAN: 8590687240087
Barva: hnědá
Materiál: plyš
Věk: 0+
Velikost: 28 cm
výrobce: Rappa
materiál: plyš
barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola