LifeLike Twister Vanilla Eli 300 g
Kód: 9848Související produkty
Tyto ořechy jsou naše největší a nejkvalitnější kešu ořechy z nabídky. Mají velikost W240, jsou světlé a krásně křupou. Nejsou pražené ani solené. Jíst je můžete přímo...
Kešu v karamelu s vanilkovou příchutí spojují jemnou chuť kešu, sladký karamel a vanilkové aroma v neodolatelně křupavé pochoutce ke kávě i sladkému mlsání.
Solené kešu okouzlí jemnou máslovou chutí a špetkou soli. Křupavá pochoutka k vínu, pivu nebo jen tak na chuť. Klasika, která potěší kdykoliv a kdekoliv.
Vyzkoušejte konečně pořádné kešu ořechy. Naše kešu natural W320 dovážíme v nejvyšší možné kvalitě přímo z Afriky. Takové ořechy jsou krásně světlé, máslově nasládlé a křupavé.
Kešu pražené s česnekem a rozmarýnem mají výraznou bylinkovou chuť a křupavou strukturu. Originální slaný snack ideální k vínu, pivu i různým druhům pohoštění.
Kešu s chilli a BBQ nabízejí lahodnou kombinaci jemné krémovosti, kouřového aroma a pikantního závěru. Ideální pro chvíle, kdy máte chuť na něco výjimečně dobrého.
Uzené kešu okouzlí kouřovým aroma a jemnou nasládlostí. Skvělé na mlsání, k vínu i pivu. Neotřelá pochoutka, která promění každé sousto v jedinečný gurmánský zážitek.
Kešu zlomky jsou lahodné oříšky s krémovou chutí, které vám ušetří práci s krájením. Kešu zlomky jsou totiž už nasekané a můžete je tak rovnou použít. Třeba do snídaňové kaše,...
BIO kešu natural z ekologického zemědělství bez chemie. Jemně nasládlé, máslové a lahodné – ideální jako rychlá a chutná svačina.
Kešu ořechy v cukru a skořici jsou sladkou pochoutkou s jemným hřejivým nádechem. Skvělé jako snack pro milovníky sladkých chutí i jako originální dárek.
Kešu půlky natural jsou lahodné oříšky s krémovou chutí, které vám ušetří práci s krájením. Kešu půlky jsou totiž už nasekané a můžete je tak rovnou použít. Třeba do snídaňové...
Pražené kešu a arašídy v medu a soli jsou tou ideální volbou, pokud toužíte po sladko-slané chuti. Tento dokonalý mix ořechů, medu a soli vám nabízí dokonalý chuťový zážitek
Krásně jemné kešu ořechy o velikosti W320. Tyto oříšky nejsou pražené ani solené, zato se v nich skrývá pořádná zásoba hořčíku. Musíme vás však upozornit na to, že jakmile naše...
Ořechový mix v medu a soli nabízí dokonale křupavou kombinaci kešu, mandlí a arašídů se sladko-slanou chutí, které je těžké odolat. Skvělý na večerní zobání, k filmu i posezení...
Detailní popis produktu
vanilla eli Twister
Chutnala ti zimní limitka VANILKOVÝ ROHLÍČEK TWISTER a nechceš čekat na další Vánoce? Máme pro tebe NOVINKU! Ve spolupráci s blogerkou Eliškou z fit_style_with_eli vznikla tahle zdravější alternativa "vánočního cukroví".
Složení
80% pražené kešu ořechy, erythritol, kokosový olej, 5% vlašské ořechy, vanilka.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2335 kJ / 558 kcal |
| Tuky | 45,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,9 g |
| Sacharidy | 21,78 g |
| z toho cukry | 4,4 g |
| Bílkoviny | 14,7 g |
| Vláknina | 1,98 g |
| Sůl | 0 g |
skladování
Skladujte do teploty 25 °C a relativní vlhkosti 70%. Nevystavujte slunečnímu záření. Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
upozornění
Výrobek může obsahovat stopové množství ostatních skořápkových plodů. Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev, stačí krém promíchat.
Vyrobeno
Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kešu másla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594190595115 |
| Hmotnost: | 300 g |
| Druh: | kešu |
| Obsah ořechů: | 75 - 86 % |
| Ochucení: | vlašské ořechy, vanilka |
| Požadované vlastnosti: | bez přidaného cukru |
| výrobce: | LifeLike |
Máslo z kešu ořechů je také ideálním doplňkem pro aktivní lidi, protože je přírodním zdrojem bílkovin. Kešu ořechy jsou praženy předtím než jsou mleté, aby mělo lahodnou chuť a...
LifeLike EggNog Twister je krémová směs kešu, bílé čokolády a nealko vaječného likéru. Jemná vánoční pochoutka vhodná i pro děti, ideální k pečení, na palačinky, do kaší nebo...
Kešu máslo je chutné ořechové máslo z pražených kešu oříšků. Je přirozeným zdrojem bílkovin, sacharidů a tuků. Navíc, má vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)


