LifeLike Tastebox vol. 1 180 g
Kód: 9893Související produkty
Objevte lahodné italské mandlové konfety, luxusní sladkosti z nejlepších sicilských mandlí obalených v cukru. Perfektní jako dárek nebo pochoutka ke kávě, symbolizují lásku a...
Objevte Mandle Tiramisu – jemně pražené mandle obalené v krémové tiramisu polevě s chutí kávy, mascarpone a kakaa. Ideální pochoutka k odpolední kávě nebo luxusní dárek.
Mandle v bílé čokoládě nabízejí dokonalou kombinaci jemnosti a křupavosti. Každé sousto přináší sladkou, krémovou chuť bílé čokolády a oříškový tón mandlí, ideální pro výjimečné...
Objevte mandle v bílé čokoládě s autentickými italskými příchutěmi, jako je jogurt s lesními plody, ricotta s hruškou či citronová delikatesa. Ideální dárek i luxusní pohoštění.
Objevte lahodné italské mandlové konfety, luxusní sladkosti z nejlepších sicilských mandlí obalených v cukru. Perfektní jako dárek nebo pochoutka ke kávě, symbolizují lásku a...
Neodolatelné spojení chutí s našimi Kešu Tiramisu! Každý kešu oříšek je křupavý, jemně pražený a potažený sametově hebkou tiramisu vrstvou, která kombinuje sladké tóny kávy,...
Objevte lahodné italské mandlové konfety, luxusní sladkosti z nejlepších sicilských mandlí obalených v cukru. Perfektní jako dárek nebo pochoutka ke kávě, symbolizují lásku a...
Objevte dokonalou harmonii chutí s mandlemi v hořké čokoládě. Křupavé mandle obalené v kvalitní hořké čokoládě jsou ideální jako luxusní svačinka, elegantní dárek nebo sladká...
Užijte si neodolatelnou chuť arašídových hrudek ve slaném karamelu. Ideální volba pro milovníky sladko-slankých pochoutek. Hrudky jsou složeny z jemné karamelové čokolády a...
Dokonalá harmonie chutí je synonymem pro mandle v mléčné čokoládě. Pečlivě vybrané mandle obalené v jemné čokoládě potěší vaše smysly. Ideální luxusní pochoutka nebo dárek,...
Objevte lahodné italské mandlové konfety, luxusní sladkosti z nejlepších sicilských mandlí obalených v cukru. Perfektní jako dárek nebo pochoutka ke kávě, symbolizují lásku a...
Kešu v mléčné čokoládě a skořici: jemná oříšková chuť, sladkost kvalitní čokolády a voňavá skořice v dokonalé harmonii. Ideální jako luxusní dárek nebo sladká odměna.
Užijte si jedinečné bio kokosové plátky v karamelu z Srí Lanky. Tyto ručně vyráběné chipsy představují dokonalé spojení sladkého karamelu a tropického kokosu, Perfektní do...
Arašídy v čokoládové polevě a krustě s přírodními barvivy. Křupavá oříšková chuť s jemnou sladkostí kvalitní čokolády. Bez umělých přísad, přirozená chuť a atraktivní vzhled.
Objevte luxusní kešu v hořké čokoládě. Křupavé oříšky obalené v bohaté tmavé čokoládě s vysokým obsahem kakaa. Vhodné jako elegantní doplněk ke kávě, dokonalá svačina během dne...
Mandle Raffaello jsou luxusní pochoutkou z mandlí obalených v bílé čokoládě a jemném kokosu. Nabízejí dokonalou harmonii chutí a jsou ideálním dárkem nebo gurmánským pamlskem...
Detailní popis produktu
taste box
Obsahuje výběr ze všech kategorií od 100% KRÉMŮ přes MÍCHANÉ KRÉMY po TWISTERY a je ideálním pomocníkem pro někoho, kdo nevyzkoušel ještě žádnou příchuť a nemůže se rozhodnout, po čem sáhnout dřív. Nebo se hodí jako dárek pro ještě nezasvěcené "budoucí" milovníky ořechových krémů.
A jaké že ochutnávky v boxu najdeš?
- Protein Cashew Coconut
- Caramel Twister
- Kešu máslo jemné
- Lískooříškový krém s čokoládou
- Mandlové máslo jemné
- Nougat Twister
Takže se máš rozhodně na co těšit!
V balení najdeš 6 různých druhů. Obsah skleniček je 30 g.
.jpg)
Složení
Protein Cashew Coconut
55% pražené kešu ořechy, 20% kokos, 10% syrovátkový koncentrát, 6% erythritol, 5% MCT olej, 4% kokosový olej, 1% steviol-glykosid.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2314 kJ / 553 kcal |
| Tuky | 45,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18,9 g |
| Sacharidy | 22,2 g |
| z toho cukry | 5,4 g |
| Bílkoviny | 14,4 g |
| Vláknina | 6,0 g |
| Sůl | <0,1 g |
Caramel Twister
70% pražené arašídy, 13% kokosový cukr, 12% kokosový olej, 4% odtučněné kakao, 1% himalájská sůl.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2535 kJ / 606 kcal |
| Tuky | 47,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15,9 g |
| Sacharidy | 25,5 g |
| z toho cukry | 13,6 g |
| Bílkoviny | 18,9 g |
| Vláknina | 6,8 g |
| Sůl | 0,1 g |
Kešu máslo jemné
100% pražené kešu ořechy.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2403 kJ / 574 kcal |
| Tuky | 46,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,1 g |
| Sacharidy | 32,7 g |
| z toho cukry | 5,6 g |
| Bílkoviny | 15,3 g |
| Vláknina | 3,0 g |
| Sůl | 0 g |
Lískooříškový krém s čokoládou
80% pražené lískové ořechy, 10% kakaová hmota (obsah kakaového másla 53%), 10% kakaové boby.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2690kJ / 643 kcal |
| Tuky | 59,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,4 g |
| Sacharidy | 6,8 g |
| z toho cukry | 4,2 g |
| Bílkoviny | 14,5 g |
| Vláknina | 12,6 g |
| Sůl | 0,1 g |
Mandlové máslo jemné
100% pražené mandle.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2423 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 49,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 21,6 g |
| z toho cukry | 4,3 g |
| Bílkoviny | 21,1 g |
| Vláknina | 10,9 g |
| Sůl | 0,1 g |
Nougat Twister
60% pražené lískové ořechy, 20% odtučněné kakao, 10% kokosový cukr, 10% kokosový olej.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 2389 kJ / 571 kcal |
| Tuky | 46,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,36 g |
| Sacharidy | 16,2 g |
| z toho cukry | 12,4 g |
| Bílkoviny | 14,2 g |
| Vláknina | 13,4 g |
| Sůl | 0,1 g |
skladování
Skladujte do teploty 25 °C a relativní vlhkosti 70%. Nevystavujte slunečnímu záření. Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
upozornění
Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev, stačí krém promíchat. Výrobek může obsahovat stopové množství ostatních skořápkových plodů. Ořechový krém obsahuje kokosový olej přirozeně se vyskytující v dužině kokosu. Při teplotě 25°C začíná tuhnout, je to jeho přirozená vlastnost. Před konzumací můžete nechat na teplejším místě nebo před použitím na vaření například rozehřát ve vodní lázni.
Vyrobeno
Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládová másla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8594190592572 |
Nevíš který TWISTER ochutnat dřív? Máme pro tebe speciální TASTE BOX vol. II. S výběrem těch nejlepších příchutí!
Neodolatelný krém s malinami a čokoládou bez přidaného cukru a palmového oleje. Jemná chuť ideální na pečivo, palačinky, dezerty i mlsání jen tak na lžičku.
Vánoční čas je tu zas a s ním i oblíbený PERNÍČEK s vylepšenou chutí. Tentokrát v nejjemněnší verzi jakou jsi kdy mohl ochutnat !
Jemný krém spojující chuť čokolády a marshmallow. Skvělý na toasty, palačinky i dezerty, bez přidaného cukru a palmového oleje.
LifeLike Nougat Low Sugar Twister je lahodný krém s intenzivní lískooříškovou chutí a hedvábnou texturou. Ideální pro milovníky sladkostí bez kompromisů!
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)


