Dětské odrážedlo s vodící tyčí 3v1 Baby Mix Mega Car žluté
Kód: 45840Související produkty
Rozměry balení: 19x5,5x19 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo Design Michelle Carlslund
Rozměry balení: 26x26x6 cm Věk: 6m+ Obsah balení: 12 ks
Rozměr: 18x16,2x2 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo
Rozměry: 25,1×17x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry: 3x16x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměr: 22x11x5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 21x14x6 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, látka Obsahuje 50 ks
Rozměry balení: 25x25x5 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, magnet, karton Obsahuje: 20 ks Design Michelle Carlslund
Rozměry: 21,9x10,9x5 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 17,5x10,5x5,5 cm Délka kočičky: 8 cm Věk: 8m+ Materiál: dřevo Vyrobeno v ČR
Rozměry balení: 19x13x5,5 cm Věk: 10m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 17
Rozměr: 14x17x14 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Obsahuje: 6 ks
Rozměry zebry:7x6,5x2 cm Rozměry bavlněného pytlíku: 17,5x21 cm Rozměry balení: 14x14x5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů,...
Rozměry balení: 17,5x10,5x5,5 cm Délka pejska: 8 cm Věk: 8m+ Materiál: dřevo Vyrobeno v ČR
Rozměry: 47x39x32 cm Věk:2+ Materiál: dřevo, kov
Detailní popis produktu
Jezdítko 3v1 Baby Mix ve veselých barvách, je vyrobené z kvalitního plastového materiálu, je to skvělá a bezpečná hračka. Tvar hračky pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte v době, kdy se učí chodit. Jezdítko nabízí mnoho funkcí - je vybaveno spodními lištami na nožičky, které lze demontovat, držákem a bočními bezpečnostními chrániči. Díky imitaci prvků řízení je hračka ještě více atraktivní. Jezdítko má volant s hudebním panelem a klaksonem. Pod sedadlem má místo na hračky. Jezdítko je určeno jak pro nejmenší děti, které umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit.
Charakteristika:
- určeno pro děti 12-36 měsíců, do 23 kg
- lze využít jako jezdítko, chodítko i odrážedlo
- vodící rukojeť, kterou lze sundat
- pod sedadlem je místo na hračky
- klakson
- boční bezpečnostní chrániče, které lze sundat
- spodní lišty na nožičky
- stabilní a kvalitní plastový materiál
Rozměry:
- výška - 84,7 cm (celé jezdítko i s rukojetí)
- šířka - 43,5 cm
- délka - 84,4 cm (délka jezdítka i s rukojetí)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.95 kg |
| EAN: | 5902216919143 |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | plast, kov |
| Věk: | 12m+ |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| Barva: | Žlutá |
| výrobce: | BABY MIX |
| materiál: | plast, kov |
| vodící tyč: | bez vodící tyče |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| funkce: | s melodií |
| věk: | 12m+ |
| Typ kol: | plastová kola |
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 76x38x40 cm Výška sedu: 28cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Věk: 18m+ Materiál: kov, plast, pryž Nosnost: 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

