DETEXPOL Povlečení Best Friends Kotě svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Kód: DL-032572Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
DETEXPOL Povlečení Best Friends Kotě svítící 140/200, 70/80 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/80 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, povlečení má z každé strany jiný motiv, viz. foto, povlečení svítí ve tmě po nasvícení na denním světle, svítící efekt se může začít vytrácet po 5 vypráních, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro holky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5901685682572 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | psi a kočky |
| Rozměr polštáře: | 70 x 80 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Detexpol |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x80/140x200cm |
| barva: | šedá |
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Dětské povlečení Duha
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Fialová silueta
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Sablio Povlečení Malované kočičky - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Malované kočičky - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Malované kočičky - 140x220 / 90x70
+ další
Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Roztomilí ptáčci - 140x220 / 90x70
+ další
ČR výrobek
od 1 599 Kč až –5 %
Povlečení Lesní zvířátka 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
Akce
Výprodej
659 Kč
–12 %
Unicorn Sparkle ložní povlečení s jednorožci
Skladem
(2 ks)
579 Kč
od 1 599 Kč
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Plovoucí ostrov - 140x200 / 90x70
- Sablio Povlečení Avatar The Way of Water Plovoucí ostrov - 140x220 / 90x70
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

