Natasha Prací gel z kaštanů bez vůně - koncentrát 500 ml - i pro tu nejcitlivější pokožku
Kód: NAS012Související produkty
ČR výrobek
Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE pap. pytel 5 kg
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
958 Kč
+ další
Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive 1,2 kg
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
344 Kč
ČR výrobek
Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo pap. pytel 5 kg
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
958 Kč
ČR výrobek
Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE pap. sáček 850 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
200 Kč
+ další
ČR výrobek
Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo pap. sáček 850 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
200 Kč
ČR výrobek
Tierra Verde Mýdlové ořechy na praní 500 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
362 Kč
+ další
ČR výrobek
Tierra Verde Mýdlové ořechy na praní 1 kg
Skladem u dodavatele
(2 ks)
654 Kč
+ další
ČR výrobek
Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE 15 kg
Skladem u dodavatele
(1 ks)
2 556 Kč
+ další
Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive 10 kg
Skladem u dodavatele
(1 ks)
2 025 Kč
Detailní popis produktu
Vysoce koncentrovaný prací gel z koňských kaštanů je skvělý pro šetrné praní přírodních i syntetických materiálů. Poradí si s barevným i bílým prádlem, a to včetně látkových plen. Gel je hypoalergenní a je tak vhodný pro citlivou pokožku – včetně té dětské. Prát můžete v pračce, v ruce i v přírodě – gel je 100% biologicky rozložitelný a rozumí si i s domácími čističkami vod. Kdybyste si chtěli prádlo provonět, stačí do gelu kápnout trochu éterického olejíčku.[[8veciprani]]Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prací gely |
|---|---|
| EAN: | 8594207444702 |
| Složení: | 15 -< 30 % extrakt z kaštanů (Aesculus hippocastanum), uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, xantanová guma, hydrogenuhličitan sodný. |
| objem: | 500 ml |
| Země původu: | Česká republika |
| Certifikáty: | Ecogarantie |
| Materiál balení: | 500ml balení: PET z 25 % rPET; větší balení: HDPE |
| Objem: | 500 ml / 3 l / 25 l |
| Co s obaly: | Prázdný obal vhoďte do kontejneru na plast |
| Dávkování: | 15 ml gelu vystačí na 4-5 kg prádla/1 praní |
| Varování: | Obsahuje Linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Natasha Prací gel z kaštanů Pomeranč - koncentrát 3 l - 33 pracích dávek v 500 ml
Skladem u dodavatele
(4 ks)
861 Kč
Novinka
Tierra Verde Prací gel s vůní BIO levandule 1 l - nová vylepšená receptura
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
200 Kč
+ další
Natasha Prací gel z kaštanů Levandule - koncentrát 3 l - 33 pracích dávek v 500 ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
861 Kč
Sonett Tekutý prací gel na barevné prádlo 120 ml - s mátou a citrónem
Skladem u dodavatele
(4 ks)
40 Kč
+ další
Feel Eco Aviváž s vůní bavlny 5l
Skladem u dodavatele
(2 ks)
400 Kč
Změkčí vaše prádlo a usnadní žehlení. Příjemná vůně přírodní bavlny, neobsahuje alergeny. Aviváž je dermatologicky testovaná, vhodná pro citlivou pokožku.
Allnature Perkarbonát sodný 1000 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
97 Kč
ChatGPT řekl: ChatGPT řekl: ChatGPT řekl: Allnature Perkarbonát sodný je ekologické bělidlo vhodné pro praní i úklid domácnosti. Přirozeně bělí, odstraňuje...
Novinka
Tierra Verde Prací gel s vůní BIO citrusů 1 l - nová vylepšená receptura
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
200 Kč
+ další
ČR výrobek
Tierra Verde Prací gel s BIO levandulí - INOVACE 1 l
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
200 Kč
+ další
Natasha Prací gel z kaštanů Levandule - koncentrát 500 ml - 33 pracích dávek v 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
176 Kč
Tierra Verde Prací gel na funkční a sportovní textil s BIO eukalyptem 2 l
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
402 Kč
Natasha Prací gel z kaštanů bez vůně - koncentrát 3 l - i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(3 ks)
805 Kč
Feel Eco Prací gel Color 5l
Skladem u dodavatele
(4 ks)
616 Kč
Skvěle ochrání barvy vašeho prádla. Vysoce účinný, doporučená dávka 60 ml prostředku na 1 praní zároveň šetří produkt a díky složení také čističku odpadních vod. Nedráždí a...
ČR výrobek
Tierra Verde Prací gel na funkční a sportovní textil s BIO eukalyptem 1 l
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
230 Kč
Novinka
Tierra Verde Prací gel s vůní BIO citrusů 5 l - nová vylepšená receptura
Skladem u dodavatele
(1 ks)
947 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

