Froté prostěradlo EXKLUSIVE Skořicová 90/200
Kód: PP-51059Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Mikroplyšový polštářek Ledové Království 2 Wind 02 Polyester, 40/40 cm
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
ČR výrobek
od 349 Kč až –15 %
Sablio Polštář Princess
odeslání 3-5 dní
od 349 Kč
ČR výrobek
Sablio Polštář Fotbalový míč v bráně
odeslání 3-5 dní
od 299 Kč
ČR výrobek
od 349 Kč až –14 %
Dětský polštářek Green Blocks 2
odeslání 3-5 dní
od 299 Kč
ČR výrobek
Sablio 3D polštář ve tvaru Francouzský buldoček 2
odeslání 3-5 dní
484 Kč
ČR výrobek
Sablio Polštář Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 349 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Tvarovaný mikroplyšový polštářek Ledové Království Sister Love 33x28 cm
Skladem
(>5 ks)
184 Kč
ČR výrobek
Sablio Polštář Pokemon ball Pattern
odeslání 3-5 dní
od 349 Kč
ČR výrobek
od 349 Kč až –14 %
Sablio Polštář Pohádkový svět
odeslání 3-5 dní
od 299 Kč
Detailní popis produktu
Český výrobek vysoké kvality. Prostěradla jsou vyráběna s polyamidem který je mnohem kvalitnější složkou než polyester. Díky polyamidu jsou prostěradla dokonale probarvená, drží tvar a jsou odolnější proti oděru. Prostěradla mají dlouhou životnost. Kvalitní froté prostěradlo EXKLUSIVE Skořicová, froté prostěradlo Skořicová na jednolůžko, froté prostěradlo Skořicová v rozměru 90/200.
Materiál: 85% bavlna, 15% polyamid, 220g/m2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Froté prostěradla |
|---|---|
| Barva: | oranžová |
| Materiál: | 85% bavlna, 15% polyamid |
| Rozměr prostěradla: | 90/200 cm |
| výrobce: | Polášek |
| barva: | oranžová |
| materiál: | 85% bavlna, 15% polyamid, 220g/m2 |
| rozměr: | 90/200 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

