Dětské odrážedlo kolo Milly Mally Dragon Air mint
Kód: 45043Související produkty
Rozměry Alpaky: 7,4x9,2x2 cm Rozměry bavlněného vaku: 17x22,5 cm Věk: 18m+ Materiál: vysoce kvalitní FSC dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno...
Délka cca 17 cm, Ø cca 3 cm Věk: 12m+ Materál: dřevo
Rozměry: 16x9x3 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Obsahuje 5 dílů
Rozměry: 18x22,7x18 cm Věk: 1+ Materiál: 100% FSC dřevo
Rozměry vánočního domečku po sestavení: 20 cm Věk: 1+ Materiál: FSC dřevo
Rozměry: 35,8x16,5x7,3 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo
Rozměry: 29x21x1 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, magnet
Rozměry: 21x12x4 cm Věk: 12m+ Materiál: FSC dřevo Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 11 dílků
Rozměry: 9 cm, Ø 7,5 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo, plast 3 druhy
Rozměry: 22,5x22,5x3,6 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Rozměry: 30x24x1,5 cm Věk: 0+ Materiál: dřevo Počet dílů: 11
Rozměry: 16x16x16 cm Věk: 2+ Materiál: dřevo, kartón Obsahuje 41 ks Český obal
Rozměry: cm Věk: 3+ Materiál: 100% FSC® dřevo, kov
Rozměry balení: 21,5x3,5x21 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo Počet dílů: 8
Detailní popis produktu
Dětské odrážedlo-kolo Milly Mally DRAGON AIR je ideální, když se dítě učí udržet rovnováhu. Díky širokým nafukovacím gumovým pneumatikám z odolného materiálu zabezpečí stabilitu a bezpečnost na různých površích. Nastavitelné řídítka a sedlo zabezpečí, že kolo "poroste" s malým cyklistou. Neklouzavé rukojeti a vhodně profilované sedlo poskytne pohodlí při objevování nových "cyklistických tras".
Charakteristika:
- nastavitelná výška sedadla
- výškově nastavitelná řídítka
- stabilní a lehká ocelová konstrukce
- protiskluzové rukojeti z gumového materiálu
- pohodlné, měkké sedadlo
- nafukovací kola 10" cm
- zvonek
- vhodné od 2-5 let
- maximální zatížení až 20 kg
- váha 3,25 kg
- odolnější lak vůči poškrábání - sprejová metoda
- splňuje evropské bezpečnostní normy
- délka od zadního k přednímu kolečku 72 cm
- výška řídítek cca 55-61 cm, šířka 46 cm
- výška sedadla 37-41 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odrážedla pro nejmenší |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5901761125283 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | kov |
| Věk: | 2+ |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Typ kol: | nafukovací kola |
| Barva: | Zelená |
| výrobce: | Milly Mally |
| materiál: | kov |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| funkce: | se zvonkem |
| věk: | 2+ |
| Typ kol: | nafukovací kola |
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedu: 28cm Věk: 18m+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Rozměry: 76x38x40 cm Rozměry balení: 80x23x18 cm Výška sedla: 28 cm Věk: 1,5+ Materiál: kov Nosnost: 20 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

