Hrací skříňky a šperkovnice

Hrací skříňky a šperkovnice

Naše nejoblíbenější hrací skříňky a šperkovnice, které jsou krásným doplňkem do dětského pokojíčku. Hrací skříňky jsou od německé firmy Goki a nesou velmi krásný design. Některé hrací skříňky mají i úložné prostory, které jsou vystlané saténem.

Po otevření hrací skříňky uslyšíte melodii.

Hrací skříňky od známého dodavatele Goki jsou krásným sběratelským doplňkem do každého pokojíčku. Skříňky obsahují úložný prostor, zrcátko a postavičku, která po otevření tančí v rytmu melodie.

Využijte také k nákupu slevu na dopravu a pokud nakoupíte můžete obdržet i dárek zdarma! Neváhejte nás pro více informací kontaktovat, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme.

Nejprodávanější

12 položek celkem
Goki hrací skříňka Jednorožec, melodie Pro Elišku Kód: 15561
Goki hrací skříňka šperkovnice Labutí jezero Kód: 15431
Goki hrací skříňka Balerina
659 Kč
Kód: 15555
Goki hrací skříňka šperkovnice Balerína růžová
599 Kč
Kód: 15562
Goki hrací skříňka Baletka fialová
625 Kč
Kód: 15560
Goki hrací skříňka na šperky  s jednorožcem
520 Kč
Kód: 15543
Goki hrací šperkovnice Tmavý kůň
499 Kč
Kód: 15557
Goki hrací skříňka šperkovnice Víla s jednorožcem Kód: 15556
Goki hrací skříňka šperkovnice Hnědý kůň
699 Kč
Kód: 15558
Goki hrací skříňka šperkovnice Princezna a jednorožec
659 Kč
Kód: 60064
Goki hrací skříňka šperkovnice s baletkou
667 Kč
Kód: 15348

Pokoj dětí může být velmi těžké udržet uklizený a organizovaný, zejména když mají vaše děti spoustu hraček a šperků. Nabízíme širokou nabídku dětských skříněk na hračky a šperky, které jsou bezpečné, kvalitní a skvělým způsobem, jak udržet pokoj dětí uklizený.

Naše dětské skříňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a snadno použitelné pro vaše děti. Nabízíme širokou škálu dětských skříněk na hračky a šperky v různých barvách a velikostech, aby vyhověly všem potřebám a vkusu vašeho dítěte.

Vybírejte ze skříněk s víčkem, šuplíků a dalších typů, které jsou ideální pro uspořádání hraček a šperků. Naše skříňky jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a aby vaše děti mohly snadno najít, co hledají.