🤩 Využijte našeho věrnostního programu a získejte SLEVU 2% na váš první nákup. S dalšími nákupy můžete získat slevu až 5% a mnoho dalších výhod! Zaregistrujte se zde ⬇️
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Jak nakupovat
  3. Věrnostní program
Věrnostní program

Věrnostní program pro zákazníky

Pro registrované zákazníky jsme nastavili slevový systém, podle kterého se bude odečítat sleva z každé uzavřené objednávky.

Základem naší slevy je registrace. Již zde získáváte slevu 2% z ceny zboží.

Při každé objednávce, kterou učiníte po přihlášení ke svému účtu, se vám do systému slevy započítá částka za celou objednávku, tzn. i s cenou přepravy a to za posledních 12 měsíců.

Nastavení slev

0 - 1000,- Kčsleva 2%
nad 1000,- Kčsleva 3%
nad 2500,- Kčsleva 4%
nad 6000,- Kč sleva 5%

Při objednávce do 1000,- Kč sleva 2% z věrnostního systému nahrazuje automatickou slevu 2%, kterou má zákazník po provedení registrace na našem eshopu.

Na co se slevy nevztahují

  • sleva se nevztahuje na zboží v akci (zlevněné zboží, výhodné sety)

Pravidla pro poskytnutí slevy

Na slevu má nárok pouze registovaný zákazník. Jsou započítány pouze objednávky, které zákazník učinil po přihlášení ke svému účtu. Není započítána objednávka, která byla učiněna dříve nebo učiněná jako "neregistrovaný zákazník".

Do slevového systému se započítává objednávka, která je vyřízená a ze strany zákazníka i uhrazená - buď platbou předem nebo na dobírku. Objednávky, u kterých zákazník zboží nepřevezme nebo zboží opakovaně vrací ve lhůtě 14 dní, nebudou do systému slev započítány.

Platnost slevy

Eshop U Kubíčka si vyhrazuje právo měnit podmínky slevového programu nebo jej ukončit. Sleva dle tohoto ustanovení není nároková, a proto si vyhrazuje právo ve zvláštních případech slevy neposkytnout.

Slevy se nesčítají, pokud není eshopem U Kubíčka určeno jinak.

 

 

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Zanechte nám Váš e-mail a my Vás budeme informovat
copyright www.ukubicka.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz